Бюро технічного нагляду

Шкала часу і витрати проекту

Временная шкалаБільшість будівельних проектів планується в самому кінці. Вони йдуть самопливом, а тимчасове планування є більш амбітним. В ідеалі план для деяких проектів будівництва як змінний графік. Але якщо вам виділений фіксований термін, плануйте зустрічі якомога раніше. І починайте працювати якомога раніше. Таким чином ви зможете створити “люфти” – невеликі тимчасові відступи для вирішення нагальних проблем або скоротити загальний час виконання проекту. Етапи або завдання які зміщуються назад або виникають пізніше можуть перевищувати бюджет, або не задовольняти іншим фінансовим вимогам. Вони часто викликають значні проблеми. Багато будівельних проектувальники перебувають під тиском виконання проекту якомога швидше і ефективніше, ніж реалістичніше.

Амбіції і високі цілі це добре, але планувати без належної обачності і відповідальності – це нерозумно. Інвестори та керівники, як правило, рідко будують більш амбітні плани. Вони частіше приймають дуже швидкі і безкомпромісні рішення, коли вже надмірно амбітний проект почне давати збій. Детальне опрацювання додає реалізму. На початку проекту, обговоріть фінансові та часові рамки це допоможе Вам уникнути величезної кількості проблем у майбутньому.

  Временная шкала и затраты проектаКоманда проекту

Ще однією важливою частиною етапу планування є підбір команди з якою ви будете працювати. Проявляйте велику обережність, особливо якщо у ваша команда складається з нав’язаних вам співробітників, виконавців, підрядників. Вибирайте і залучайте кращих у своїй справі – будь то хтось безпосередньо за наймом, фрілансер, підрядник, постачальник, консультант або інший партнер – важлива якість проекту, і легкість, з якою ви зможете управляти даною командою. Як правило, намагаються підібрати команду або бригаду якомога швидше. Визначення або призначення одного або двох чоловік навіть протягом строку повноважень на виконання якогось завдання або етапу іноді допускається. Призначення команди на ранній стадії, явно збільшує її зібраність і впровадження в специфіку проекту. Це максимально дозволить внести користь у реалізацію будівельного або іншого проекту.

Будьте дуже уважні призначаючи людей або доручаючи їм якесь завдання, перш ніж ви зможете переконатися, наскільки вони гарні, і не до тих пір, поки вони вже були повністю залучені в реалізацію проекту на договірних або якихось інших умовах. Ці умови повинні бути чітко зрозумілими і прийнятними. Не обов’язково що б вся команда була повністю зайнята проектом. Допускається, що деякі цінні радники (спонсори), члени команди неофіційні радники, наставники, помічники, які не хочуть нічого іншого, ніж просто бути залученим в сам процес і кілька слів подяки. Управляти проектним бюджетом може бюро технічного нагляду для отримання деякої допомоги від хороших людей, яким ви можете довіряти, незалежно від бюджету.