Бюро технічного нагляду

У США з’являться банкомати для гучної інтернет-валюти

Біткоіни можна буде купити просто пред’явивши паспорт

Наприкінці лютого 2014 компанія Robocoin встановить перший в США банкомат , за допомогою якого можна буде купувати і продавати біткоіни . Про це йдеться в повідомленні компанії. Поява банкоматів стане ще одним кроком до популяризації цифрової валюти , пише ” Капітал”.

Апарати , які з’являться в Сіетлі і Остіні (штат Техас ) , схожі на звичайні банкомати , але будуть мати сканер для зчитування документів , що підтверджують особу , начебто паспорта або водійського посвідчення , відзначає Reuters.

Банкомати дозволять людям обмінювати біткоіни на готівку або , навпаки , купувати на готівкові гроші більше біткоіни .

Біткоіни з’явилися в 2008 р. і стали поширюватися по всесвітній павутині. Ця комп’ютерна валюта не регулюється якоюсь окремою компанією або урядом і не має підкріплюють її активів , однак випуск біткоіни жорстко контролюється на зразок того , як регулюється випуск грошей центральної банківської системою .

Robocoin встановив перший банкомат для біткоіни восени минулого року у Ванкувері. Ще один компанія запустить в кінці цього місяця в Кальгарі , штат Альберта. Компанія планує також поставити банкомати в Азії і Європі.

Біткоіни зараз коштує близько $ 636 , але його ціна сильно варіюється в міру популяризації . У вересні 2013 біткоіни коштував близько $ 150 , а до грудня ціна підскочила до майже $ 1 тис.