Бюро технічного нагляду

У Київській області «знайшли» землю для індустріальних парків

Київська влада склали перелік перспективних територій для створення індустріальних парків у Київській області.Инженер технадзора

Про це повідомив Лев Парцхаладзе, перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації.

«Ми вже підібрали 16 земельних ділянок, вони різної площі – від 15 до 110 гектарів. Їх загальна площа становить близько 600 гектарів. Це лише перший етап, робота з пошуку і вибору відповідних ділянок триває. І я запрошую всіх бажаючих відкривати нові підприємства і переносити вже діючі в Київську область », – написав чиновник на своїй сторінці в Facebook.

Серед переваг, які пропонують владі підприємствам: низька орендна плата за землю та приміщення; наявність кваліфікованої і недорогої робочої сили; близькість до міст-супутників і зручні транспортні розв’язки; наявність необхідних комунікацій.

Парцхаладзе також особисто гарантує прозорість взаємодії з дозвільними та контролюючими органами.

«Ми готові розглядати запити від підприємств. Направляйте інформацію в Департамент економічного розвитку і торгівлі Київобладміністрації, вказуючи орієнтовну площу необхідної земельної ділянки та необхідні для розміщення виробничих потужностей комунікації. Від себе хочу зазначити що зведення будь-якого будівельного об’єкта вимагає супроводу з боку інженера технічного нагляду.