Бюро технічного нагляду

Управління будівництвом

управление строительством

Етап будівництва починається з прийняття рішень, що стосуються робочих годин , зберігання матеріалу , контроль якості та доступ до будмайданчика .

На наступному етапі – моніторинг будівництва та нагляд має велике значення для завершення проекту в строк і в рамках бюджету , дотримання всіх відповідних правил і стандартів якості.

після будівництва

 Після того як будівництво було завершено , є конкретні кроки , які необхідно вжити , щоб підготувати будівлю до заселення.

 Здача проекту : Проект зданий означає , що проект слід розглядати для будь-яких питань , перш ніж він вважається повністю закінчений. Питання можуть включати в себе : заміну , тріснутого кахлю на підлозі або зміни кольору фарби.

Істотне поповнення: архітектор проекту визначає , чи відповідає будівля всім вимогам і видає сертифікат здачі. Цей сертифікат оголошує про офіційне завершення проекту .

Заключний огляд : Остаточна перевірка здійснюється будівельним чиновником після видачі свідоцтва про здачі

Введення в експлуатацію : Це процес тестування систем і устаткування.

Остаточні документи : інформація про будівлю з власником для подальших звернень . Це включає в себе гарантії , експлуатацію , інспекції та звіти тестування , плани.

Остаточне завершення: Остаточне завершення відбувається , коли всі необхідні документи і документація буде завершена , в тому числі платежі підрядникам