Бюро технічного нагляду

Умань взялася наводити порядок у будівництві

Технический надзор за строительством в УманиДержархбудінспекція у рамках децентралізації сфери держархбудконтролю передала нові містобудівні повноваження Умані. Акт прийому-передачі справ підписали голова ДАБІ Олексій Кудрявцев і міський голова Умані Олександр Цебрий.
“Умань динамічно розвивається, в тому числі і завдяки релігійного туризму. Це призвело до того, що за обсягом виконання будівельних робіт місто стало другим в області після Черкас. Тому Умані потрібен ефективний архітектурно-будівельний контроль, щоб новобудови залишалися безпечними і комфортними”, – заявив Олексій Кудрявцев.
Як стало відомо BTN.kiev.ua після передачі повноважень міська влада буде контролювати весь цикл містобудівної діяльності: від виділення землі до здачі об’єкта в експлуатацію. Технічний нагляд за будівництвом в Умані та області.
“Я вдячний Держархбудінспекції за сприяння у передачі місту нових функцій, – сказав Олександр Цебрий. – Це знакова подія, оскільки Умань першої в області скористається повноваженнями держархбудконтролю. Таким чином, ми робимо перший крок до наведення порядку і законності в будівництві в місті”.