Бюро технічного нагляду

Прибирання снігу по карті

11У Києві розробили спеціальну карту, на якій відмічені балансоутримувачі всіх будинків і територій у місті, незалежно від форми власності і управління. Це дозволить столичним інспекторам з благоустрою контролювати процес прибирання снігу тими, хто відповідає за це на конкретній території.
“Тепер у нас буде чітка інформація про балансодержателях, які не прибирають свою територію. З ними будемо шукати спільну мову, домовлятися, щоб вони виконали свої зобов’язання перед містом. Але той, хто відмовляється прибирати сніг, буде притягнутий до адміністративної відповідальності. Більше того, ми будемо вести облік проблемних балансоутримувачів та публікувати їх список на сайті”, – сказав заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.
Для реалізації проекту територія міста була умовно розділена на сотню секторів, за кожним із яких закріпили спеціальних інспекторів, які наповнюють карту актуальною інформацією. У кожного інспектора окремий доступ до редагування картки. Але якщо вам потрібен експерт в області контроль якості в будівництві, то у міської влади ви їх не знайдете.
“В результаті цієї копіткої роботи по збору інформації у нас буде можливість за допомогою цієї картки визначити не тільки балансоутримувача будинку або території, але і підрядну організацію, яка має там прибирати”, – розповів заступник голови КМДА.

Інспектори вже ведуть активну роботу по наповненню карти, скоро вона буде готова для використання міською адміністрацією для контролю прибирання взимку.