Бюро технічного нагляду

Технагляд за будівництвом і реконструкцією підприємств

Ставка видається власнику будівельними менеджерами , які готові завершити будівельний проект. Заявка розповідає власникові , скільки грошей вони мають очікувати від компанії з управління будівництвом для них , щоб завершити проект.

Відкриті торги відкритий конкурс використовується для суспільних проектів . Будь-які підрядники можуть подати свої ставки у зв’язку з суспільною рекламою.
Закриті ставки : закриті ставки використовується для приватних проектів . Вибір підрядників відбувається на запрошення на участь у конкурсі , тільки так вони можуть представити пропозицію для , зазначеного проекту .

методи відбору

технический надзор

Вибір низької ставки : Цей вибір фокусується на ціні проекту . Кілька керуючих компаній з будівництва представляють пропозицію власникові з найнижчою сумою за , яку вони готові виконати роботу. Тоді власник зазвичай вибирає компанію з пропозицією самої низької ціни.
Вибір найкращого значення : Цей вибір фокусується як на ціні , так і на кваліфікації підрядників , які надали заявки . Це означає , що власник вибирає підрядника за найкращою ціною і кращої кваліфікації .
Вибір на основі кваліфікації : Цей вибір використовується , коли власник вирішує вибрати підрядника тільки на основі їх кваліфікації. Пропозиція власнику містить в собі інформацію про досвід підрядника , планів управління , проектної організації та бюджету , і графіка роботи . Власник може також попросити показники безпеки і окремі повноваження їх членів .
Керівник проекту: Керівник проекту відповідає за команду проекту .
Адміністратор контракту : Адміністратор контракту допомагає керівнику проекту , а також дивиться деталі контракту на будівництво.
Керівник: Це робота виконроба переконатися , що все йде за графіком , включаючи потік матеріалів , поставок і устаткування. Він також відповідає за координацію на місці будівельно -монтажних робіт.
Інженер : відповідає за паперову роботу .

На етапі підготовки до будівництва відбувається ознайомлення з місцевістю для того , щоб визначити кроки , які повинні бути реалізовані на будмайданчику. Також включає в себе будь-які непередбачені умови, такі як історичні артефакти або екологічні проблеми. Випробування грунту має бути зроблено для визначення її стану .
закупівлі

Етап закупівлі – придбання праці , матеріалів і устаткування необхідних для завершення проекту . Це може бути зроблено генеральним підрядником. Якщо підрядник не робить свою роботу , вони отримують його через субпідрядників. Субпідрядники є підрядниками , які спеціалізуються на одному конкретному аспекті будівельних робіт , таких як бетон , злиття , скла або столярні вироби . Субпідрядники наймаються так само як генеральний підрядник у процесі торгів . Замовлення також є частиною стадії закупівель.

Купівля замовлень : Замовлення на поставку використовується в різних видах бізнесу. У цьому випадку , замовлення на поставку являє собою угоду між покупцем і продавцем про те , що продукти , придбані відповідають необхідним специфікаціям для узгодженою ціною.