Бюро технічного нагляду

Будівництво житлових комплексів зупинено. Одеса.

Департамент Держархбудінспекції в Одеській області скасував реєстрацію 5 дозвільних документів з будівництва ЖБК “Набережний квартал” в селі Крижанівка на вул. Софіївській.
Провівши позапланову перевірку будівництва об’єктів ЖБК “Набережний квартал – Крижанівка” та ЖБК “Набережний квартал – Крижанівка-2”, інспекція з’ясувала, що в декларації про початок виконання будівельних робіт та про готовність об’єктів до експлуатації були внесені недостовірні дані щодо проектної документації.ЖСК Набережный квартал в селе Крыжановка на ул. Софиевской
Зокрема, забудовник відхилився від вихідних даних, містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки. Дані стосувалися проектування надбудови додаткового мансардного поверху, збільшення площі будівлі, кількості квартир та приміщень комерційного призначення. Технічний нагляд на будівництві скорше за все був на дуже низькому рівні.
За інформацією BTN.kiev.ua за результатами перевірки ДАБІ скасувала 2 декларації про початок виконання будівельних робіт або декларацію про готовність об’єкта до експлуатації (по Набережному кварталу – Крижанівка”) та 2 декларації про початок виконання будівельних робіт по об’єкту ЖБК “Набережний квартал – Крижанівка-2”.