Бюро технічного нагляду

Будівництво курорту на чорному морі

Строительство курорта на черном море

Строительство курорта на черном море

AgriEuro Corp, румунська компанія з розвитку аквакультури і туризму, володіє 16,18 кв. км землі в дельті Дунаю, яка є пам’ятником всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, зібралася побудувати найбільший курорт на Чорному морі.
Компанія найняла румунську архитекторскую і проектувальну фірму Tehnomontaj для підготовки техніко-економічного обгрунтування і проектування готельної і туристичної інфраструктури на 620 осіб. Складання кошторисної документації та авторський нагляд будуть проводити інженери технічного нагляду.
Згідно з проектом компанії, курорт буде складатися з двох основних компонентів – готелі і спа на березі Чорного моря і комплексу еко-будиночків, розкиданих на острові площею близько 20,23 тис. кв. м. Ці компоненти будуть з’єднані 5-км променадом.
Зараз завдання Tehnomontaj полягає в тому, щоб провести геолого-технічні дослідження місцевості на предмет того, як побудувати курорт і як до нього можна добратися по землі, воді і повітрю. У AgriEuro Corp в цій місцевості вже є нерухомість. Передбачається, що її відреставрують, щоб задіяти для обслуговування курорту.
“Ми дуже натхнені і жадаємо перейти до підготовчої фази будівництва курорту. Ми будемо дотримувати всі правила збереження нашого унікального пам’ятника всесвітньої спадщини ЮНЕСКО на протязі всього процесу будівництва”, – сказав генеральний директор AgriEuro Corp Ради Космін Монда.