Бюро технічного нагляду

Будівництво Кубик Рубіка виноробами Австралії

Будівництво Кубик Рубіка виноробами Австралії

Будівництво Кубик Рубіка виноробами Австралії

Виробник вина з Південної Австралії d’arenberg хоче створити новий пам’ятник національного масштабу, побудувавши туристичний центр у вигляді кубика Рубіка.
Нік Саливати з ADS Architects спроектував п’ятиповерхова будівля, яка зараз споруджується у Макларен Вейл, виноробному регіоні Австралії.
У центрі буде кімната для дегустацій, кілька барів, ресторан і галерея. Крім того, вікна будуть виходити на виноградники і садибу XIX століття, в якій розташовуються винні погреби компанії. Авторський нагляд в будівництві буде проводити місцева компанія з надання послуг технічного нагляду.
Два верхніх поверхи будівлі будуть зрушені, щоб нагадувати кубик Рубіка, а парковку зроблять у вигляді блоку, який випав з головоломки.
“Я завжди вважав виноробство аркада, яку потрібно зібрати, так як це складне поєднання природних елементів, таких як ґрунт і геологія, виноградарства, купажування і балансу. Це будівля – ще одна головоломка”, – заявив провідний винороб компанії d’arenberg Честер Осборн, першим запропонував такий проект років десять тому.
Загальна вартість будівництва становить $8 млн, $1,5 млн. надав уряд. Новий центр планують ввести в експлуатацію до кінця 2016 р.