Бюро технічного нагляду

Будівництво кардіоцентру в Полтаві

17 травня відбулася церемонія закладання капсули на місці майбутнього Полтавського обласного кардіологічного центру. Проект передбачає реконструкцію існуючого будівлі кардіодиспансеру та добудову нового корпусу інтервенційної кардіології та реабілітації. Будівництво почнеться до кінця місяця і має завершитися у грудні 2017 р.Строительство кардиоцентра в Полтаве
Голова Полтавської ОДА Валерій Головко повідомив, що загальна сума фінансування будівництва становить 96 млн. грн. З них левова частка – кошти Державного фонду регіонального розвитку, які виділяються на умовах співфінансування з обласного бюджету. В цьому році облрада виділила на реалізацію проекту 16 млн. грн., область отримала від держави 21 млн. Технагляд в будівництві буде проведено сертифікованою організацією.
За інформацією BTN.kiev.ua, новий корпус буде складатися з 6 поверхів загальною площею 11 тис. кв. м. Він буде оснащений сучасним обладнанням, планується розміщення 120 ліжок.
“Новий корпус створить єдиний центр з існуючим диспансером, – розповів головний лікар Полтавського кардіодиспансеру Костянтин Вакуленко. – І мова йде не про збільшення кількості ліжок, а про покращення умов перебування пацієнтів та подальшому технічному і технологічному розвитку закладу. У новому центрі ми зможемо більш ефективно застосовувати сучасні технології”.