Бюро технічного нагляду

Будівництво індустріального парку біля Львова

Компанія CTP (Нідерланди), один з найбільших промислових девелоперів Європи, має намір в середині 2016 року почати будівництво індустріального парку CTPark у Львові загальною вартістю інвестицій EUR50 млн, повідомила керівник управління зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій Львівської міської адміністрації Ольга Сивак.

акты на скрытые работы

Будівництво індустріального парку біля Львова

Про це передає interfax.com.ua. «Ми дуже сподіваємося, що в цьому році перші компанії для цього проекту знайдуться. Тому що CTP не будує просто так – вони спочатку знаходять клієнта, потім під його запити будують інфраструктуру та комунікації (…) Зараз CTP проводить переговори зі своїми портфельними клієнтами в інших країнах про можливе перенесення виробництва до Львова або про відкриття тут нових заводів», – зазначила О. Сивак.

За її словами, CTP планує інвестувати EUR50 млн в будівництво складських логістичних комплексів класу «А» на ділянці 24 га. Виробнича площа становитиме понад 100 тис. кв. м.

Крім того, О. Сивак повідомила про намір місцевих властей побудувати на ділянці 8 га недалеко від стадіону «Арена Львів» багатофункціональний центр для проведення конференцій і виставок. Технічний нагляд в будівництві та акти на приховані роботи від професіоналів.

«Ми розуміємо, що є великий попит на конференц-індустрію, тому, як міська влада, серйозно займаємося цим питанням», – зазначила вона.

Згідно з проектом, площа конференц-центру складе 27 тис. кв. м, місткість – 3,5 тис. чол.

Як повідомлялося з посиланням на дані міжнародної консалтингової компанії DTZ в Україні (Київ), у червні 2015 року CTP виграла інвестконкурс на девелопмент індустріального парку «Рясне-2» у Львові, де планує розмістити 20-30 промислових підприємств. У той же час японська Fujikura також підтвердила свій інтерес побудувати завод на цій території.

Керівник департаменту управління нерухомістю CTP Стефан де Хой (Stefan de Goeij), виступаючи на україно-нідерландському форумі в Гаазі в березні 2016 року, заявив про намір компанії інвестувати від EUR75 до EUR80 млн у проект будівництва індустріального парку у Львові, для реалізації якого будуть залучатися місцеві компанії.

Як зазначив С. де Хой, одними з ключових клієнтів індустріального парку виступатимуть компанії-виробники автомобільних комплектуючих.

Індустріальний парк стане першим проектом компанії в Україні, однак, як стверджує С. де Хой, надалі CTP має намір збільшувати їх кількість.

CTP надає повний комплекс послуг у сфері девелопменту та управління об’єктами комерційної нерухомості. Спеціалізується на будівництві та управлінні високотехнологічними індустріальними парками в країнах Центральної Європи.

Клієнтами CTP є близько 500 міжнародних і локальних компаній, що працюють в сферах високотехнологічного виробництва, IT, інноваційних, біо – і нанотехнологій, робототехніки, виробництва автомобільних деталей та ін.

Загальна площа реалізованих проектів компанії станом на кінець березня 2016 року становить близько 3,3 млн кв. м, з яких 600 тис. кв. м – офісні приміщення.

Більшість об’єктів компанії розміщені в Нідерландах і Чехії Компанія також розвиває індустріальні парки в Словаччині, Угорщині, Румунії.

Штат працівників нараховує 45 тис. чол.