Бюро технічного нагляду

Будівництво готельно-ресторанного комплексу в Житомирському лісі

Житомирська обласна прокуратура подала низку позовів до ТОВ “Доминвест” про повернення державі понад 14 га лісу, де компанія побудувала готельно-ресторанний комплекс “Хуторок “Чудодієво”.Авторский надзор за строительством.
Комплекс розташований на території двох районів: Черняховського і Житомирського. Ділянки площею 1,9 га Житомирська РДА передала компанії в оренду на 25 років ще в 2003 р. 13 га компанія отримала в суборенду від приватного особи, якій Черняхівська РДА здала ділянку в оренду в 2006 р.
У серпні 2015 р. апеляційний суд скасував рішення Черняхівської РДА та визнав недійсними договори оренди та суборенди. Справи по дільницях в Житомирському районі восени минулого року були припинені.
Але прокуратура стверджує, що “Доминвест” вів будівництво комплексу на підставі підроблених документів. У грудні 2015 р. колишній голова Кам’янки (Житомирський район) підтвердив у суді, що у 2007 році підробив рішення виконкому сільради про видачу компанії погодження на будівництво спортивно-оздоровчого комплексу та свідоцтва про право власності на нього. Але сільрада не мав права видавати такі документи, оскільки будівництво велося на землях державного лісгоспу. Авторський нагляд за будівництвом проводив забудовник.
Як стало відомо BTN.kiev.ua справи про скасування рішень Кам’янської сільради та Житомирської РДА, яка прийняла в експлуатацію споруди комплексу, перебувають у судах.