Бюро технічного нагляду

Шаблон для специфікації проекту

Опишіть призначення, цілі і результати.

спецификация проектаПараметри Державні (тимчасові рамки, бюджети, діапазон, сфери застосування, територія, влада).

Державні люди, залучені і те, як команда працюватиме (частоту зустрічей, процес прийняття рішень).

Створення «брейк-пойнти», при якому для розгляду та перевірки прогресу, і як прогрес і результати будуть оцінюватися.

Окремо абревіатура BOSCARDET надає корисний приклад структури по колу ведення заголовки / розділи: фон, цілей, масштабів, обмежень, припущень, звітність, Залежності, оцінки, тимчасові рамки. Ця структура не містить конкретного заголовок для витрат / бюджетів – ці міркування можуть бути включені до “Обмеження” або “оцінках”.

  Оскільки проекти (і інші види діяльності, що вимагають Технічне завдання) істотно різнитися немає стандартної універсальною структурою протягом технічними завданнями документа. Відповідальність лежить на керівника проекту або керівника для забезпечення всі відповідні і необхідні питання включені, і цей локальний інтерпретація, як правило, мають на увазі TOR заголовки і структуру документа. Мозковий штурм може бути корисним процес, при якому всі відповідні Умови критеріїв посилання може бути ідентифікував і структуровані.

  Організації можуть мати стандартні TOR структури, такі, як наприклад BOSCARDET, які має сенс використовувати, де це можливо, пам’ятаючи про ризики, пов’язані з бездіяльністю або надмірної ускладнення, які можуть виникнути, коли після стандартною практикою. Див також Технічне завдання в розділі бізнес-словника.

  Див також проект спонсорство.

управление строительным проектомПлан проекту

  Важливо планувати різні етапи і заходи проекту із залученням команди, де допустимо і можливо і звичайно з залученням команди в процес планування. Корисна порада, працювати у зворотному напрямку від кінцевої метою, визначити всі речі, які повинні бути введені в дію і зробити у зворотному порядку. Крім того, від самого початку проекту, використовуйте мозковий штурм (відзначайте, ідеї та точки у випадковому порядку – як правило, з проектною команді), щоб допомогти зібрати питання і проблеми і вивчити інновації та ідеї, які можуть виникнути. Діаграми причинно-наслідкових зв’язків також корисні для мозкового штурму і виявлення причинних факторів, які могли б бути забуті або не враховані. Для складних проектів, або коли у вас мало досвіду питань, слід залучати інших фахівців у процес “мозкового штурму”. Надалі ці питання, слід ставити в правильному порядку, для встановлення відносин і зв’язків між кожною проблемою.

Складні проекти будуть мати ряд заходів, виконуваних паралельно. Деякі частини проекту потребуватиме інших частинах проекту, точніше початок одного действіея вимагає завершення іншого. Такі “взаємозалежні частин проекту, необхідність особливо ретельного розглядати і планувати. Деякі проекти вимагають техніко-економічних обгрунтувань до завершення детального плану. Діаграми Ганта і Аналіз Критичного Шляху Блок-Схеми, два часто використовуваних інструменту для детального планування управління проектом, забезпечують планування, складання кошторисів і бюджетів та інших фінансових документів, а також застосовуються для управління проектом і при складанні звітності.