Бюро технічного нагляду

Про нас

Технагляд у будівництві — довіряй тільки професіоналам!

Технагляд є дуже важливим процесом на всіх етапах проектування, спорудження та реконструкції будівель, а також перепланування, капітального та поточного ремонту приміщень.

Будь-яка неточність, помилка в проекті або будівельних роботах, невідповідність будівельним нормам можуть призвести до проблем у процесі експлуатації будівлі. Саме тому важливо, щоб над роботою підрядників і субпідрядників здійснювався технагляд.

«БТН» — це команда професіоналів, які протягом десятків років збирали досвід, щоб тепер здійснювати висококваліфікований технагляд у будівництві. Співробітники нашого бюро працювали на будівництвах України, Росії та Європи виконробами,кошторисниками та інженерами служби замовника в девелоперських компаніях і субпідрядних організаціях. Тому для нас немає ніяких секретів або темних плям у виробничих або фінансових взаємовідносинах між замовником і підрядниками. На кожному етапі будівництва, починаючи з геодезії будівельної ділянки і закінчуючи введенням будівлі в експлуатацію, ми можемо здійснювати контроль, виявляючи помилки і своєчасно усуваючи їх. Наш досвід дозволяє нам працювати як з простими проектами, так і з найсучаснішими інноваційними будівельними технологіями. Весь комплекс робіт, які здійснює компанія БТН, докладно описаний у розділі «Наші послуги».

Технагляд у будівництві — правова відповідальність!

Бюро технічного нагляду працює виключно в правовому полі. Це означає, що ми маємо всі необхідні ліцензії та сертифікати для того, щоб з усією відповідальністю перевіряти кошториси, договори та ін.. Також ми на самому вищому професійному рівні можемо здійснювати контроль якості матеріалів, конструкцій і робіт у процесі будівництва та ремонту..

Бюро технічного нагляду пропонує тільки реальні послуги. Ми не підписуємо документи із закритими очима. Ми не підписуємо фіктивні документи. Фахівці нашого Бюро контролюють і беруть на себе відповідальність тільки за фактично перевірені виконані роботи.

Маючи немнемалий досвід технагляду в будівництві (докладніше у фотогалереї), ми знаємо, де шукати «підводні камені» договорів і кошторисів, де є можливість реальної економії витрат фінансів і часу. Все це дозволяє нашим клієнтам отримувати відмінний результат — своєчасну здачу об’єкта в експлуатацію з мінімальними витратами.

Технагляд у будівництві — впевненість на кожному етапі виробництва!

Найбільш правильним і практичним рішенням буде підключити Бюро технічного нагляду до роботи на етапі проектування будівництва. У цьому випадку замовник може отримати кваліфіковану допомогу у виборі проекту і будівельної ділянки, повністю переконавшись у їх відповідності. Та й сам вибір проектної організації — теж відповідальный захід, який має супроводжуватися тендером або конкурсом. Після укладення договору з проектувальником, необхідно визначитися з підрядником і постачальниками матеріалів.На цьому етапі, як правило, і виявляються максимальні можливості економії грошей і часу замовника, що є головною метою роботи компанії «БТН».

Інженери «БТН» можуть починати роботу і при виконанні будівельних робіт.. У цьому випадку можуть виникнути конфліктні ситуації з підрядними організаціями, з яких ми вже знаходили прості виходи.Виявляючи недоліки, а іноді і халатність у виконанні будівельних робіт, ми діємо виключно в інтересах замовника. Своєчасне усуненняпомилок у будівництві дозволяє гарантувати якісну експлуатацію будівлі згодом. І якщо ви запланували будівництво, обов’язково зверніться за консультацією до наших фахівців

(див.розділ «Контакти»).

Технагляд у будівництві наділений самою повною довірою замовника, тому бути чесним і об’єктивним — це найголовніші його якості!