Бюро технічного нагляду

Технічний нагляд

Технічний нагляд за будівництвом. Супровід будівництва.

Компанія «БТН» здійснює супровід будівництва та ремонту будівель, технічний нагляд за будівництвом, реконструкцією та ремонтом приміщень, а також комплексне управління проектами. ТЕХНАГЛЯД:
  1. Контроль виконуваних робіт по створенню проектів будівництва і дизайну, їх відповідність БНіП, ТУ та іншим нормативам.
  2. Контроль якості використовуваних будівельних матеріалів, металевих, залізобетонних та інших конструкцій, відповідність БНіП, ТУ і т.д.
  3. Супровід будівництва, аналіз і контроль якості кошторисної документації на будівельні матеріали та конструкції. Перевірка підтверджуючих якість документів (різних сертифікатів якості, техпаспортів).
  4. Контроль дотримання всіх умови, описаних в технічній документації. Нагляд за здійсненням кошторисних витрат і уникнення неаргументованих підвищень вартості будівництва. Це виключає або мінімізує додаткові витрати на роботи та матеріали.
  5. Виявлення, огляд і оцінка прихованих при будівництві робіт, які тягнуть за собою збій будівельного процесу або проблеми з належною експлуатацією будівлі. Складання Актів на огляд прихованих робіт. Контроль усунення та подальшого недопущення прихованих робіт без узгодження з замовником.
  6. Складання, перевірка первинних виконавчих документів, схем монтажу всіх інженерних мереж. Коригування документації у разі виявлення помилок або дефектів при виконанні робіт в процесі технічного нагляду за будівництвом.
  7. Контроль відповідності робіт приписами авторського нагляду і вимогам замовника щодо якості та обсягу будматеріалів / робіт. Супровід будівництва з метою виявлення помилок, дефектів, незакінчених робіт на будь-якому етапі будівництва і здачі об’єкта.
  8. Поточний облік і контроль витрат згідно із затвердженими кошторисами, виявлення недотримання норм витрат матеріалів на будівельному майданчику. Технічний нагляд за будівництвом відповідно до затверджених у проектно-кошторисною документацією обсягами і цінами на будівельні та оздоблювальні матеріали.
  9. Контроль радіаційного фону використовуваних матеріалів.