Бюро технічного нагляду

Послуги

 Технічний нагляд за будівництвом. Супровід будівництва.

Компанія «БТН» здійснює супровід будівництва та ремонту будівель, технічний нагляд за будівництвом, реконструкцією та ремонтом приміщень, а також комплексне управління проектами. ТЕХНАГЛЯД:
 1. Контроль виконуваних робіт по створенню проектів будівництва і дизайну, їх відповідність БНіП, ТУ та іншим нормативам.
 2. Контроль якості використовуваних будівельних матеріалів, металевих, залізобетонних та інших конструкцій, відповідність БНіП, ТУ і т.д.
 3. Супровід будівництва, аналіз і контроль якості кошторисної документації на будівельні матеріали та конструкції. Перевірка підтверджуючих якість документів (різних сертифікатів якості, техпаспортів).
 4. Контроль дотримання всіх умови, описаних в технічній документації. Нагляд за здійсненням кошторисних витрат і уникнення неаргументованих підвищень вартості будівництва. Це виключає або мінімізує додаткові витрати на роботи та матеріали.
 5. Виявлення, огляд і оцінка прихованих при будівництві робіт, які тягнуть за собою збій будівельного процесу або проблеми з належною експлуатацією будівлі. Складання Актів на огляд прихованих робіт. Контроль усунення та подальшого недопущення прихованих робіт без узгодження з замовником.
 6. Складання, перевірка первинних виконавчих документів, схем монтажу всіх інженерних мереж. Коригування документації у разі виявлення помилок або дефектів при виконанні робіт в процесі технічного нагляду за будівництвом.
 7. Контроль відповідності робіт приписами авторського нагляду і вимогам замовника щодо якості та обсягу будматеріалів / робіт. Супровід будівництва з метою виявлення помилок, дефектів, незакінчених робіт на будь-якому етапі будівництва і здачі об’єкта.
 8. Поточний облік і контроль витрат згідно із затвердженими кошторисами, виявлення недотримання норм витрат матеріалів на будівельному майданчику. Технічний нагляд за будівництвом відповідно до затверджених у проектно-кошторисною документацією обсягами і цінами на будівельні та оздоблювальні матеріали.
 9. Контроль радіаційного фону використовуваних матеріалів.

Супровід будівництва (комплексне управління проектом)

1. ВИБІР ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ.

У цей розділ входить вивчення району будівництва, будівельної ділянки. Проводяться інженерно-геологічні вишукування, які дозволяють визначити відповідність ділянки проекти і навпаки. Потім у разі потреби проводиться аналіз декількох варіантів по земельних ділянках, для того щоб надати Замовнику альтернативу вибору.

2. ПРОЕКТНІ РОБОТИ.
Головним завданням цього розділу послуг є вибір професійної підрядної проектної організації. Після цього відбувається узгодження завдання на проектуванні і проводиться експертний аналіз проектної документації.
3. БУДІВНИЦТВО.
Це самий трудомісткий і відповідальний розділ послуг компанії, що здійснює комплексне управління проектом. У нього входить:
 • вибір підрядної будівельної організації та субпідрядників
 • реєстрація декларації на початок будівельних робіт
 • аналіз кошторисно-договірної документації
 • планування і контроль фінансування об’єкта
 • технічний нагляд за будівництвом
 • контроль будівництва (обсяги, якість, терміни)
 • перевірка актів виконаних робіт
 • перевірка відповідності виконаних робіт проекту
 • підписання актів на приховані роботи
 • інші роботи пов’язані з технаглядом, описані раніше
 • при виникненні додаткових робіт — внесення змін до проектної документації
 • моніторинг строків виконання робіт.

4. ВВЕДЕННЯ ОБ’ЄКТА В ЕКСПЛУАТАЦІЮ.

Завершальний етап робіт вимагає, по-перше, реєстрація декларації на введення об’єкту в експлуатацію, по-друге, підписання договорів із суміжниками на обслуговування обладнання.

Таким чином, компанія «БТН» виконує весь спектр робіт з технагляду. Звертаючись до наших послуг, ви забезпечуєте собі своєчасне, якісне будівництво або ремонт.Професійний супровід будівництва дозволяє замовнику не тільки заощадити час і нерви, а й бути впевненим у раціональності витрат. А якщо підключати «БТН» ще на стадії проектування, то можна значно скоротити суму витрат, контролюючи кошторису та підписуючи тільки вигідні договори з підрядниками.

Ознайомитися з деякими нашими проектами та оцінити досвід роботи Ви можете у розділі «Фотогалерея».

Якщо Ви шукайте команду професіоналів, якій можна довірити Ваше будівництво, то Ви вже впоралися з цим завданням. Зв’язатися з нами можна за допомогою контактів, вказаних на сайті.