Бюро технічного нагляду

Надбудувати кілька поверхів у будинку вирішили у Львові

Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області оштрафував підрядну організацію на 124 тис. грн. за відхилення від проектної документації при будівництві житлових будинків на вул. Зеленій, 268, та вул. Жасминової, 5, у Львові.Надстройка этажей Львов и Служба технического надзора
Під час перевірки будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими об’єктами громадського призначення по вул. Зеленій і багатоквартирного житлового будинку на вул. Жасминової зі знесенням будівель ДАБІ з’ясувала, що підрядник – ВАТ “Фірма “Галбуд” – відхилився від проектних рішень, а саме – облаштував житлові поверхи в технічному поверсі. Таким чином, компанія збільшила поверховість у двох багатоквартирних житлових будинки. Служба технічного нагляду не схвалює таке порушення проекту.
За ці правопорушення департамент ДАБІ у Львівській області оштрафував підрядну організацію на 124 тис. грн. і видав приписи, якими зобов’язав привести об’єкти будівництва у відповідності з проектною документацією.