Бюро технічного нагляду

(Русский) На строительство (продолжение) ОХМАТДЕа выделили 395 млн

У минулому році в бюджеті було передбачено 500 млн. грн. на будівництво нового корпусу “Охматдиту”, які не були освоєні в повному обсязі, тому будівництво зупинилось. Тоді після звернення народних депутатів була створена робоча група. Розробляється карта, щоб довести будівництво, яке тягнеться вже 5 років, до логічного завершення.oxmatdit строительный контроль
“У нас є перспективи добудови нового корпусу. Держава виділила кошти в цьому році – 395 млн. грн. На відкритому конкурсі був обраний новий керівник ДП “Укрмедпроектбуд” – Дмитро Шутовский, людина, яка може взяти на себе відповідальність. Зараз наше завдання – визначити пріоритети: що потрібно зробити в цьому році, яким чином ефективно використовувати гроші”, – заявив віце-прем’єр-міністр, глава Мінрегіону Геннадій Зубко під час інспекції будівництва. Буде будівельний контроль за виконанням всіх нормативних документів на належному рівні, не повідомляється.
У першу чергу потрібно привести будівлю у відповідність з технологічними принципами тепловлажного режиму. А головне – забезпечити можливість пуску окремого приміщення, яке в цьому році вже запрацює.

Якщо Кабінет міністрів, Міністерство охорони здоров’я, ДП “Укрмедпроектбуд”, опікунська рада “Охматдиту” і головлікар будуть працювати разом, ми зрушимо цю справу з мертвої точки”, – додав Зубко.