Бюро технічного нагляду

Методи управління проектами

Продовження …

Ті ж самі принципи , використовувані вибірково і належним чином , також відносяться до більш дрібні завдання .

Методи управління проектами не тільки для керівників проектів – вони доступні для будь-якого у використанні.

техническое задание на строительство

техническое задание на строительство

Процес управління проектами

Узгодьте точну специфікацію по проекту – « Технічне завдання »
Сплануйте проект – час , команда , діяльність , ресурси , фінанси – використовуючи відповідні інструменти управління проектами .
Оповістіть план проекту для вашої команди – і для будь-яких інших зацікавлених осіб і груп.
Узгодьте , делегуйте завдання проекту .
Організуйте і мотивуйте – інформування , стимулювання , сприяння команди проекту .
Перевіряйте, вимірюйте , проводите моніторинг процесів проекту – скоректуйте плани проекту , й оповістити про це команду проекту та інших .
Завершення проекту – скласти звіт про виконання проекту ; преміювати , нагородити і висловити подяку проектній команді .
Після завершення – навчання , підтримка , збір відомостей і показників , інформування про результати та переваги .
1 – Узгодьте точну специфікацію по проекту – « Технічне завдання »

Специфікація проекту повинна бути точною і чіткою в описі , тому що проект спрямований на досягнення , певних критеріїв і параметрів у своїй сфері застосування , із заданим діапазоном , вихідних характеристик , із зазначенням джерел , учасників , бюджетні та часові рамки.

Як правило , ще до офіційного створення проекту розглядають чорновий варіант « Технічного завдання » виробляються або принаймні може бути складений на фундаментальному рівні його називають «проект спонсора » або « відповідальним виконавцем ». Часто таке початкове поділ описане в цілому проект ( ” бізнес- кейс” ) потрібно для проекту , який буде виправданий і з великим бюджетом , затвердженим і фінансованим на корпоративному рівні , до початку детального планування проекту . Менеджером або керуючим проекту, як правило , призначаються « спонсори проекту» (керуючі ) або « відповідальний виконавець» , вони можуть бути залучені в тій чи іншій мірі при розробці початкового ” ​​чорнового ” ​​проекту з описом проекту або бізнес -кейсу . Це не є незвичайним для менеджера проекту , щоб бути спочатку неофіційно призначеним на роль управління проектом , в очікуванні корпоративної схвалення самого проекту і формальне призначення менеджера проекту . Спонсор проекту, як правило , більш старший менеджер або виконавчий ніж керівник проекту , хоча і не обов’язково ” бос” або старший менеджер , з яким керівник проекту зазвичай повідомляється. Усі суттєві проекти зазвичай вимагають формального та старшого ‘ понсора проекту ‘ , хоча невеликі проекти , що є частиною звичайних обов’язків керівника , і не вимагає конкретного схвалення , не можуть вимагати.

Зазвичай керівник проекту повинен проконсультуватися з іншими (особливо ” спонсорами проекту” ) , а потім схвалити докладні специфікації проекту з начальством і / або відповідних органів влади. Специфікація технічного завдання може включати кілька чорнових варіантів до того моменту поки вона не буде затверджена. Технічне завдання проекту має важливе значення в тому , що воно створює видимість відповідальності для тих , хто бажає в будь-який час оцінити , наскільки проект буде складним , або його можливості доопрацювання . Терміни проекту також забезпечують істотну дисципліну і структуру , щоб зберегти проект на проектній прямим завданням , у справі з достовірними цілями і параметрами. Детально сформульований і узгоджений по параметрах проект дозволяє керівнику проекту проводити для облік питань, які знаходяться за межами початкового об’єму проекту або поза контролем керівника проекту .

Саме на цьому етапі слід врегулювати особливі умови або виключення з тими хто приймає рішення. Після того , як ви опублікуєте і з’ясуйте всі ключові моменти ведення ви створили дуже грунтовну добірку , за допомогою якої ви будете оцінювати виконання проекту . Так що якщо у вас є які-небудь питання , або ви хочете , щось переглянути , то зараз саме час це зробити.

Дуже великі проекти можуть зажадати декількох тижнів , щоб створювати і погодити проект технічного завдання . Більшість нормальних бізнес-проектів , однак потрібно кілька днів для роздумів і консалтингу для отримання підходящої специфікації проекту . Встановлення та погодження специфікації проекту є важливим процесом , навіть якщо ваша задача проста .

далі буде …