Бюро технічного нагляду

Київські дорожники знайшли спосіб здешевити ремонт

Рециклер

Рециклер

Комунальні підприємства корпорації “Київавтодор” активно впроваджують сучасні технології під час ремонтних робіт на вулично-дорожній мережі.
У Деснянському районі дорожники виконують ремонтні роботи, використовуючи нову спеціальну техніку для переробки старого асфальту – рециклер. Машина призначена для ямкового ремонту дорожнього покриття. Основна функція рециклера – переробка фрезерованого асфальту та асфальтних відходів в новий асфальт, призначений для відновлення дорожнього покриття. Його використовують при ремонті доріг, дворів, проїздів, відновлення дорожнього покриття після ремонту підземних ліній комунікацій, тепломереж, зв’язку і т. д.
За допомогою старого асфальту автодорівці вже виконали ямковий ремонт на вул. Електротехнічної. Зараз ведуться роботи на вул. Милославської – використовуючи цю технологію, за два дні планується відремонтувати близько 85 кв. м покриття. Заплановані роботи і на вул. Пуховської. В ідеальному світі такі роботи перевіряє служба технічного нагляду, але у нас це скоріше з розряду фантастики.

“Рециклер можна використовувати навіть при низькій температурі. Тому корпорація “Київавтодор” взимку буде обов’язково проводити ремонтні роботи за допомогою цієї нової техніки. Завдяки повторного використання асфальтобетону дорожникам вдається істотно знизити собівартість проведення робіт, адже такий асфальт значно дешевше нового”, – зазначив генеральний директор “Київавтодору” Олександр Густелев.