Бюро технічного нагляду

Інфраструктуру Києва можуть побудувати китайці.

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з послом Китайської народної республіки Чжаном Сіюнем і обговорив з ним перспективи інвестицій у транспортні та інфраструктурні об’єкти української столиці.Китайцы построят инфраструктуру Киева
Віталій Кличко подякував послу за допомогу в організації поїздки в Пекін, де у нього була можливість познайомитися з досвідом китайської столиці у розвитку соціальної інфраструктури мегаполісу.
“Досвід Пекіна у розвитку міста може бути прикладом для Києва, зокрема, в питанні розвитку соціальної інфраструктури. Такий досвід дає можливість не тільки побачити, як функціонує багатомільйонний мегаполіс, але і уникнути помилок у розвитку транспорту та інфраструктури міста”, – заявив київський мер.
Мер закликає китайських інвесторів підтримати проекти розвитку транспорту та соціальної інфраструктури Києва. За його словами, він дасть доручення Київському інвестиційному агентству в тижневий термін підготувати інвестиційні проекти, які можуть зацікавити китайську сторону. Будівельний контроль забезпечуватимуть українські та китайські фахівці з технічного нагляду.

У свою чергу Чжан Сіюнь запевнив Віталія Кличка, що китайські інвестори і бізнесмени зацікавлені взяти участь в інвестиційних проектах у Києві.
“Пекін готовий розглянути ваші проекти і інвестувати в Київ, зокрема, в будівництво і розвиток метрополітену, доріг та об’єктів соціальної інфраструктури”, – підкреслив китайський посол.