Бюро технічного нагляду

Індустріальний парк буде побудований у Львові

Конкурсна комісія одноголосно назвала ТОВ “Сіті Парк Львів”, яке є філією голландської компанії СТР, переможцем інвестиційного конкурсу з будівництва у львівській промзоні індустріального парку “Рясне-2”. Хоча українське дочірнє підприємство відомої будівельної компанії з Нідерландів і було єдиним претендентом на забудову, але, за висновками комісії, застережень щодо компанії немає, а всі документи оформлені правильно, тому ніяких підстав не визнавати її переможцем також немає. Всі роботи будуть проведені строго з дотриманням будівельного контролю.
За словами начальника управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Львівської міськради Ольги Сивак, з цією компанією місто контактував вже досить давно – більше року. Це один з найбільших забудовників і власників індустріальних парків, займає по цій позиції четверте місце в Європі і перше – в Чехії.

контроль строительных работ
“Оглянувши зведені нею об’єкти в Словаччині та Чехії, ми були приємно здивовані рівнем і культурою будівництва. До того ж СТР має базу контактів, яка охоплює більше 400 великих підприємств, які можна задіяти в створенні індустріального парку у Львові. СредіÂ них Bosch, Siemens, LEGO та інші. Тому ми дуже зацікавлені, щоб саме така компанія зайнялася реалізацією нашого проекту “, – розповіла Ольга Сивак львівському журналістові Ігорю Галущак.
Відповідно до умов конкурсу, компанія-переможець буде будувати цей об’єкт в Львові за свій рахунок. Місто ж увійде в нього підведенням комунікацій до ділянки, на що в міському бюджеті виділено 10 млн. Грн. Згідно з бізнес-планом інвестора, він планує вкласти в будівництво майже 50 млн. Євро і розмістити на 100 тис. Кв. м території парку близько 20-30 компаній – в основному, іноземних, але обіцяє залучати і місцеві. Контроль будівельних робіт проводитиме компанія з кваліфікованими інженерами в технічному нагляді. В цілому для Львова це означає більше 3 тис. Нових робочих місць – і це крім тих, які будуть створені в рамках будівництва індустріального парку.
Скільки ж часу будуть реалізовувати проект – поки точно не відомо. Одне тільки підведення комунікацій до ділянки триватиме до року. У той же час готуватимуть техніко-інженерну документацію. І якщо з документами все буде добре, почати власне саме будівництво можна буде вже в наступному році. Тоді ще рік-два витратять на проведення робіт і розміщення нових виробництв.
“Ця компанія важлива для нас ще й тому, що, хоча ми не даємо їй податкових преференцій, вона, тим не менш, зацікавлена ​​в реалізації цього проекту. У будь-якому випадку, ми запропонували внести зміни в закон про індустріальні парки, щоб звільнити інвестора від орендної плати на 5 років. У ВРУ пройде друге читання згаданого законопроекту. Ось ми і побачимо, чи будуть наші пропозиції враховані чи ні, і хто дійсно в парламенті хоче реальних реформ, а хто там тільки стрясає повітря “, – додала Ольга Сивак.