Бюро технічного нагляду

Фотогалерея

124 (2)

Помилки в будівництві

Помилки в будівництві

111

Технічний нагляд за ремонтом квартири

Власник квартири, який запланував роботи з оновлення комунікацій та оздоблення квартири, замовив у нас технагляд за ремонтом. У наші завдання входило: – контроль за дотриманням БНіП та ГОСТів; – контроль якості робіт при прокладанні інженерних мереж (опалення, водопостачання, електрики і т.д.); – організація своєчасного закінчення робіт з ремонту квартири; – суворе спостереження за витратами. Всі роботи були виконані в найкоротші терміни, договірні зобов’язання дотримані, а клієнт зберіг собі нерви та час.

142

Технічний нагляд за ремонтом квартири

Складність ремонту цієї квартири полягає в тому, що підрядник приступив до роботи без затвердженого проекту. Для роботи були надані ескізи кількох кімнат. Тому крім завдань з технічного нагляду компанія «БТН» управляла цим проектом цілком: планувала і контролювала роботу підрядника, координувала взаємовідносини замовника з дизайнером. Робота без затвердженого проекту призвела до значних переробок в процесі ремонту. Переробки були пов’язані з значними змінами в переплануванні квартири з боку замовника. У підсумку замовник отримав бажаний результат, а підрядник зумів правильно розподілити свої ресурси і без особливих затримок здати об’єкт в експлуатацію.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Технічний нагляд за будівництвом фундаменту

Заміський клуб (в якому розміщуються тенісний корт, готель, ресторан та ін) замовив технагляд за будівництвом фундаменту, а надалі, і решті частини будинку. Отримавши вже готовий проект, компанія «БТН» організувала роботу підрядників. При повній взаємодії з виконавцями будівельних робіт і проектувальниками, ми домагаємося скоординованих дій всіх учасників процесу. Регулярні перевірки витрат матеріалів і стану готовності елементів будівлі дають можливість повністю виключити різні махінації, які можуть завдати матеріальної шкоди клієнтові. На даний момент будівництво об’єкта триває і знаходиться на стадії виробництва металоконструкцій.

211

Технічний нагляд за реконструкцією житлового будинку

Інвестор цього проекту запланував реконструкцію та добудову житлового будинку з метою подальшого продажу квартир. Так як будівля стара (більше 50 років), важливо було підключити до роботи професіоналів різних спеціальностей. Ще на стадії проектування робіт замовник звернувся в компанію «БТН». Він поставив одним з основних завдань якісне виконання робіт та застосування добротних матеріалів. З перших етапів проектування ми змогли контролювати дотримання всіх норм і вимог до будівництва житлових будівель, відповідність проекту техніці безпеки експлуатації, а також раціональності та достовірності кошторисів. У рамках проекту підрядниками були проведені, а нами проконтрольовані наступні роботи: – посилення фундаменту будівлі; – реконструкція фасаду; – заміна всіх інженерних мереж (водопостачання та каналізація, опалення, вентиляції та електрики); – пристрій нової покрівлі. Завдяки відповідальному технічному нагляду вдалося уникнути багатьох помилок в процесі виконання робіт, які могли б привести до великих грошових і тимчасових втрат. Своєчасне виявлення та виправлення всіх недоліків будівництва дозволяє заощадити витрати і закінчити роботи в строк.

1

Технічний нагляд за монтажем металоконструкцій

Друга черга будівництва прибудови до основної будівлі заміського тенісно -ресторанного клубу почалася з виготовлення і монтажу металоконструкцій. Отримавши і розглянувши проект по металоконструкціях інженерами ” БТН ” були внесені та погоджені з проектною організацією ряд змін які спливали протягом усього монтажу. Складність реалізації металоконструкцій полягала в обмеженому під’їзді техніки на ділянку. Були запропоновані варіанти монтажу покрівельних балок і прогонів без участі техніки. На даний момент всі обсяги робіт перевірені і здані. Металоконструкції змонтовані в повному обсязі. Наступна черга будівництва – покрівля , фасади , оздоблювальні роботи , монтаж обладнання.

 kompot03_09.08.13

 Технічний нагляд за будівництвом ресторану

Для досягнення вимог Замовника щодо реалізації ресторану була розроблена проектна і дизайнерська документація, знайдено приміщення і визначено підрядників з будівництва та монтажу обладнання. Складність втілення в життя цього проекту полягала в Незлагоджений роботі підрядників так як генпідрядна організація не була залучена і стислі терміни. Тому до функцій технагляду додалася і координація дій будівельних і монтажних організацій. Незважаючи на всі складнощі ресторан був здан і запущений в експлуатація в строк.