Бюро технічного нагляду

ФГВФО продасть приналежну банку “Форум” київський готель “Баккара”

awesome_c95609d89d35

Готель “Баккара”

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб в рамках реалізації активів банку “Форум” має намір виставити на продаж на відкритому аукціоні готель “Баккара”.

Згідно з повідомленням, опублікованим у виданні “Голос України”, онлайн-аукціон з продажу готелю “Баккара” пройде 23 листопада 2015 року, а його організатором виступить ТОВ”Самсон” (Київ).

За даними фонду, початкова ціна готелі складе 48,063 млн грн, крок аукціону — 2% початкової ціни. Крім того, учасникам аукціону необхідно буде сплатити реєстраційний внесок у розмірі 100 грн, а також гарантійний внесок у розмірі 10% початкової ціни лота. Прийом заявок на участь в онлайн-аукціоні здійснюється на веб-сайті torgi.samson.com.ua до 20 листопада 2015 року.

Готель “Баккара” знаходиться на балансі ліквідованого банку “Форум”, однак була передана в іпотеку банку “ВТБ”, який підтвердив згоду на її реалізацію за допомогою проведення відкритих торгів. Нам не відомо, чи було проведено адміністративно технічний нагляд на даному об’єкті, але будемо думати, що все в рамках правового поля.

Готель “Баккара” розташована в Києві на Дніпрі в районі північно-західної частини Венеціанського острова і є першим проектом мережі ресторанів “Козирна карта” в сфері готельного бізнесу.

В готелі розташовані 200 номерів класу від “стандарт” до “люкс”, конференц-зал на 100 учасників площею 105 кв. м і переговорна кімната на 20-30 учасників площею 52 кв. м.

Також на території готелю знаходяться паркінг, ресторан європейської та української кухні на 200 гостей, цілодобовий лобі-бар, літня тераса та альтанки, а також нічний клуб.