Бюро технічного нагляду

Ефект оптичних ілюзій в будівництві.

Viking – многоквартирный жилой дом с разноцветным фасадом.В одному з активно забудовуються мікрорайонів Сіднея (Австралія)з’явився оригінальний житловий будинок. За формою він нагадує стрілку компаса, а різнокольорові еркери фасаду створюють цікавий ефект оптичної ілюзії. Будівля вже відзначено призами на міжнародних архітектурних конкурсах.Viking - нестандартный жилой дом.
В одному з активно забудовуються мікрорайонів Сіднея (Австралія)з’явився оригінальний житловий будинок. За формою він нагадує стрілку компаса, а різнокольорові еркери фасаду створюють цікавий ефект оптичної ілюзії. Будівля вже відзначено призами на міжнародних архітектурних конкурсах.Фасад с эффектом оптической иллюзии.
Архітектурне бюро MHN Design Union завершило роботу над будівництвом багатоквартирного житлового будинку «Вікінг» (Viking) в Сіднеї. Жителі та гості міста із задоволенням зупиняються подивитися на його нестандартний фасад. Дев’ятнадцять еркерів, виконаних у вигляді трикутників, пофарбовані у два кольори. Якщо рухатися до будівлі з одного боку, на фасаді будуть домінувати жовті відтінки, а якщо з іншого – то червоні. Створюється ефект такої оптичної ілюзії. Будівництво таких будинків передбачає авторський нагляд найвищого рівня.Деревянные жалюзи защищают от палящего солнца.
Оригінальний будинок розташований в колишньому промисловому районі, подвергшемся масштабної реконструкції з метою створення житлового мікрорайону з високою щільністю.
Взагалі дизайнерів на створення будинку в дусі трикутної стрілки компаса надихнули картини ізраїльського художника Яавока Агама (Yavoc Agam), що працює з оптичними та кінетичними ілюзіями. Крім того, з фасаду будинок має 10 поверхів, а зі зворотного – тільки сім.Архитекторский проект бюро MHN Design Union.

Viking розрахований на 110 квартир. Кожна з них має широку терасу з видом на урбаністичний ландшафт. Вікна покриті кольоровими гратчастими жалюзі, захищають внутрішній простір від палючого австралійського сонця і поривів вітру. Крім житлових приміщень у будинку знаходиться тренажерний зал і 25-метровий басейн.Viking. 25-метровый бассейн.

В іншому австралійському місті Брісбен є не менш цікаве будівля. Це велика дитяча лікарня з фасадом в зелено-фіолетового кольоровій гамі. Яскраві жалюзі захищають приміщення від спекотного сонця.