Бюро технічного нагляду

50% іноземних покупців квартир в елітному варшавському житловий – українці

Більше 50% від обсягу міжнародних продажів квартир в елітному житловому комплексі (РК) Zlota 44 (Варшава) припало на частку українських інвесторів, повідомляє девелопер проекту BBIDevelopment S. A. в прес-релізі в понеділок.

“Комплекс отримав великий інтерес з боку міжнародних покупців, більше половини яких склали громадяни України, які перебувають у пошуках другого будинку або надійного варіанту для інвестицій в житло”, – зазначено в повідомленні.

За словами президента BBI Development Міхала Скотницкого, наведеними в повідомленні, близько 70% попиту на квартири комплексу надходить з боку польських покупців, більше 30% – від іноземних інвесторів.

Административно технический надзор за строительством

Административно технический надзор за строительством

Як зазначено в повідомленні, ключовим моментом, що приваблює українських інвесторів до даного об’єкта, є рівень річної орендної ставки на житло такого класу у Варшаві, в середньому становить 7,5% від ціни, що на 0,5%-5,5% більше, ніж у інших великих містах Європи.

Будівля житлового комплексу, будівництво якого планується завершити в середині 2016 року, має висоту 192 метри і 52 поверхи, на яких розташовані 1-3-кімнатні квартири площею від 60 до 300 кв. м, а також пентхауси та резиденції, які займають весь поверх, площею до 930 кв. м. Адміністративно технічний нагляд за будівництвом проводять сертифіковані фахівці.

Крім 287 квартир, пентхаусів і резиденцій, Zlota 44 розташований комплекс для відпочинку та розваг площею 1,4 тис. кв. м, підземний винне сховище на 10 тис. пляшок, а також дев’ятиповерховий паркінг.

Згідно з повідомленням, ціни на квартири у житловому комплексі стартують від $370 тис. за однокімнатну і досягають $3 млн за трикімнатну. Ціни на пентхауси встановлюються при переговорах в приватному порядку і, як очікується, будуть перевищувати $10,75 млн.

Інвестором будівництва об’єкту виступає американська Amstar, а постачальником послуг для обслуговування об’єкта – міжнародна Savills Plc.