Бюро технического надзора

ДБН В.2.2-Х-20ХХ «Будинки і споруди. Будинки одноквартирні»

Будинки і споруди

Будинки одноквартирні

ДБН В.2.2-Х-20ХХ

У розробці.

Цими будівельними нормами будуть врегульовані питання: планувальної організації присадибної ділянки, розміщення на ній житлових і господарських будинків, та інженерних мереж і споруд; об’ємно-планувальних рішень одноквартирних будинків; механічного опору та стійкості конструкцій; пожежної безпеки; безпеки і доступності у використанні будинків; забезпечення санітарних вимог; економії енергії, в тому числі з використанням сучасних систем енергозберігаючого інженерного обладнання, створенням енергонезалежних будинків з альтернативними джерелами енергопостачання, автономними системами водопостачання й очищення стічних води.

Введення цього документу буде сприяти розширенню застосування одноквартирного житла, в тому числі для програм з житлового будівництва за державної підтримки, підвищенню безпеки експлуатації та економії енергоспоживання, розширенню можливостей будівництва житла на місцях без розвиненої інженерної інфраструктури, зниженню собівартості будівництва. Встановлення вимог до одноквартирного житла та організації присадибних ділянок буде мінімізувати конфліктні ситуації щодо будівництва на територіях відведених для садибного житла.

Пропозиції та зауваження до проекту ДБН В.2.2-Х-20ХХ «Будинки і споруди. Будинки одноквартирні» приймаються за адресою розробника (ДП «УкрНДІпроцивільсільбуд»): 03039, Київ, просп. 40-річчя Жовтня, 50. Контактна особа — Буравченко Сергій Григорович: buravch@civilcilbud.com.ua, 257 02 87